PORL

فقط 5 درصد افراد باهوش می توانند این معما رو حل کنند !

فقط 5 درصد افراد باهوش می توانند این معما رو حل کنند ! – آپارات

ترفند تربیتی …

فقط 5 درصد افراد میتوانند این معماها را جواب بدهند – آپارات

گروه های خونی مختلف چگونه میتوانند به همدیگر خون بدهند؟ بیمارستان فوق تخصصی صارم (قطب درمان نازایی کشور ). 1.6 هزار بازدید ۱ سال پیش. 6:22 …

فقط 5 درصد افراد باهوش می توانند این معما رو حل کنند ! – ویدیاب

ترفند …

5 معمایی که پاسخ دادن به آن ها حتی برای افراد نابغه نیز دشوار …

یک نابغه می تواند این معما را تنها در ۱۰ ثانیه حل کند. … در عرض ۲ دقیقه پیدا کردید بدون شک شما نیز در میان ۱۵ درصد افراد باهوش دنیا خواهید بود.

سوالات هوش برای افراد باهوش! – بیتوته

معما و چیستان, معما تصویری … عکسهایی که فقط افراد باهوش می توانند توضیح دهند! جواب معمای دکتر حسابی … اگر فکر می کنید در حال حاضر آماده حل معماهای سخت هستید ، خود را با این موارد آزمایش کنید و هوش خود را بسنجید. … مهم نیست که مردم چقدر سخت تلاش می کنند هرگز کم نخواهم شد. … بیشتر بخوانید: 5 معما برای تقویت مغز شما. ◊♢◊.

معما و تست هوش – بیتوته

سوال هوش,تست هوش آنلاین,چیستان,سوال تست هوش,معما,تست هوش تصویری تست هوش … عکسهایی که فقط افراد باهوش می توانند توضیح دهند! … چند تست حیرت انگیز است که توجه شما را به جزئیات بررسی می کند … 5 معما برای تقویت مغز شما … با حل این معماها در 7 ثانیه نشان می دهید ذهن بی نظیری دارید … معمای ریاضی درصد مساحت رنگی …

فقط 5 درصد افراد باهوش می توانند این معما رو حل کنند ! – ویدجین

ترفند …

۷ معما که فقط باهوش‌ترین افراد قادر به حل آن هستند!

۷ معما که فقط باهوش‌ترین افراد قادر به حل آن هستند! … بدون آب و غذا او می‌تواند تنها ۲ روز زنده بماند که این مدت برای کندن تونل، کافی نیست. او چطور فرار کند؟ … تنها یک درصد از مردم آنقدر تیزبین هستند که اشکالات این تصاویر را متوجه شوند! … 5 نظرها · کلکسیون۲۰ تایی از نادرترین عکس‌های تاریخی که کمتر دیده‌ شده.

فقط 5 درصد افراد میتوانند این معماها را جواب بدهند Top 10 farsi …

در این برنامه چند معمای ساده را برایتان آماده کرده ایم که فقط 5 درصد افراد میتوانند به آنها جواب درست بدهند. سعی کنید تا حواستان را جمع کنید به آنها پاسخ صحیح بدهید.

معمای خیلی سخت برای افراد باهوش – سیارک

آیا تست هوش و معما بازی برای شما مفید است ؟ … فقط افراد باهوش می تونن این معما را حل کنند. … 4. 5. 28. 20. 4. 5. 6. 45. 30. 5. 6. 7. 66. 42. 6. 7. 8 ؟ 56 …

۱۰ ویژگی رفتاری آدم‌های باهوش | چطور

افراد باهوش ذکاوت خودشان را به رخ دیگران نمی‌کشند چرا که هوش زیادشان به نظرشان طبیعی می‌آید و تنها تلاش‌شان این است که بدون جلب توجه آزادانه …

تست هوش | کوتاه‌ترین تست IQ را حل کنید تا درجه نخبگی‌تان …

این تست تنها با ۳ سوال نشان می‎دهد که شما نخبه هستید یا نه. … برخی حوصله فکر کردن هم ندارند و برخی فکر می‌‎کنند و جواب را پیدا نمی‎کنند. … و تنها ۱۷ درصد از شرکت کنندگان توانسته‌اند به هر ۳ این سوالات پاسخ درست بدهند که در … شما برای این سوال ۱۰۰ دقیقه بوده نگران نباشید، چون این اشتباه رایج بین افراد است.

تست هوش و معما – Notes | Facebook

پس مسله زیر را حل کنید و در یابید که در میان افراد باهوش جهان قرار دارید یا خیر. هیچگونه کلک و حقه ای در این مسله نیست. تنها منطق محض می تواند شما را به جواب برساند.

عمومی

آیا شما در زمره دو درصد افراد باهوش در دنیا هستید؟ … ۲)در هر یک از این خانه ها یک نفر با ملیتی متفاوت از دیگران زندگی می کند. … آلبرت انیشتین این معما را در قرن نوزدهم میلادی نوشت، به گفته وی ۹۸% از مردم جهان نمی توانند این معما را حل کنند! … یه تست هوش واقعاً جالب گذاشتم در ادامه مطلب جواب دهید بعد نمره خودتون رو از۱۸ حساب کنید(هر …

بهترین معماهای هوش همراه با پاسخ ! – YJC

حتما بخوانید: اگر باهوش هستید این معما را در 7 ثانیه حل کنید! … از شهر مشهد به طرف تهران برانید و در مسیر خود یعنی شهر نیشابور 5 نفر را پیاده کنید و … وسیله هایش نیز قرمز رنگ هستند و در یک آپارتمان یک طبقه قرمز تیز زندگی می کند. … به نظر شما این قضیه و تعریف سریال می تواند علت بی گناهی جیم باشد یا نه؟

البرت انیشتین کیست؟ – …SILICONVALLEY

شما علاوه بر این مطالب با استفاده از جعبه لینک میتوانبد فیلم … “من هوش خوبی ندارم، فقط روی مشکلات زمان زیادی می گذارم” … به گفته وی تنها 2 درصد از مردم جهان می توانند این معما را حل کنند و 98 درصد بقیه از عهده ی حل … با پاسخ به این مسئله هوش خود را آزمایش کنید و ببینید در میان افراد باهوش دنیا قرار دارید یا خیر.

هوش سبز

اگر توانستید به سئوالات فوق جواب پیدا کنید قطعا شما جزو باهوشترین افراد … چگونه مي‌توانيد 5 مستطيل رنگي كنار هر يك از مربع‌ها را به گونه‌اي كه همپوشاني نداشته … فقط وقتی می توان کسر را نسبت دانست که جنس دو کمیت یکی باشد. … به گفته وی تنها 2 درصد از مردم جهان می توانند این معما را حل کنند و 98 درصد بقیه از عهده ی حل این …

سوالات هوش ومعما ومیزان هوش بزرگان جهان – تبیان

هواپیمایی از ایران به سمت ترکیه در حرکت است و در مرز این دو سقوط می کند، … طراح این معما آلبرت انیشتین بوده و به گفتهً خودش فقط %2 از مردم دنیا می توانند این معما را حل کنند . … ۱۳۰ هستند افرادی تیزهوش و آنهایی که دارای IQ بالا تر از ۱۵۰ هستند را نابغه می نامند.

پست ثابت – جزیره باحال – blogfa

سلام من سعی می کنم برای یه لحضه هم شده لبخند بیارم رو لبتون کامنت یادتون نره … آیا شما در زمره دو درصد افراد باهوش در دنیا هستید؟ … آلبرت انیشتن این معما را در قرن نوزدهم میلادی نوشت، به گفته وی ۹۸% از مردم جهان نمی توانند این معما را حل کنند! … ﺍﺏ ﻣﯿﻮﻩ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺑﺨﻮﺭﻩ، ﭼﺎﯼ ﻫﻢ ﮐﻪ ﯾﺎ 2 ﻣﯿﻨﻮﺷﻪ ﯾﺎ 5 ، ﺑﻘﯿﻪ ﻧﻮﺷﯿﺪﻧﯽ ﻫﺎ ﻫﻢ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ‌ ﺭﺯﺭﻭ ﺷﺪﻥ ، ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺍﺏ ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر